بهترین سایت دانلود فیلم و سریال خارجی بدون سانسور

بعد از کلی کار کردن، درس خواندن، پروژه انجام دادن ویا هر فعالیت دیگری، الان وقت تجدید قوا فرا رسیده. و چه چیزی بهتر از دیدن یک فیلم جذاب و حال خوب کن. خب تصمیم می‌گیریم که آن فیلم را (با این اینترنت عجیب و غریب‌مان) دانلود کنیم. و بعد از گذر از هفت خوان اینترنت، وقت دیدن آن فیلم منتخب فرا رسیده. تنقلات آماده و شرایط محیطی فراهم، فقط مانده دکمه Play دستگاه را بزنیم.

اما در کمال تعجب متوجه می‌شوی که آن فیلم سانسور شده است! آن هم نه یک سانسور منطقی و حرفه‌ای. جوری سانسور کرده‌اند که برای تشخیص جنسیت آن فرد، نیاز به یک تیم تحقیق و تفحص حرفه‌ای داریم. همه ما حداقل یکبار با این صحنه مواجه شده‌ایم.

من در این مقاله قصد دارم جلوی تکرار این اتفاق را بگیرم. بنابراین می‌خواهم به شما لیستی از بهترین سایت های دانلود فیلم و سریال بدون سانسور را معرفی کنم. در ادامه همراه من باشید.

نکات مهم قبل از دانلود و مشاهده فیلم و سریال بدون سانسور

  1. حتما به رده سنی آن فیلم توجه کنید. در تمام دنیا و حتی در آزادترین کشورها هم، فیلم‌ها مخاطب هدف خودشان را دارد و برای رده سنی‌های مختلف تولید شده‌اند. بنابراین قبل از هرچیز، لطفا با استفاده از گوگل بفهمید که فیلم مدنظرتان در چه رده سنی قرار دارد و سپس اگر خودتان (و یا اطرافیان‌تان) بالاتر از آن رده سنی بودید، آن فیلم بدون سانسور را دانلود و مشاهده کنید.
  2. با توجه به نوع فعالیت سایت‌هایی که در ادامه معرفی می‌شوند، امکان فیلتر شدن آنها وجود دارد. ما سعی می‌کنیم به طور مرتب لینک‌های فیلتر شده را با لینک‌های جدید جایگزین کنیم. اما خودتان هم می‌توانید با سرچ کردن نام فارسی آن سایت در گوگل، به جدیدترین آدرسش دسترسی داشته باشید.

یک سایت دانلود فیلم بدون سانسور خوب، چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد؟

ما در این مقاله بهترین‌ها را برای شما لیست کرده‌ایم. اما اگر خودتان هم به سایتی برخورد کردید که ادعا می‌کرد فیلم و سریال را بدون سانسور ارائه می‌دهند، می‌توانید بررسی کنید ویژگی‌های زیر را دارد یا خیر. اگر داشت، تبریک می‌گویم. شما خودتان یک سایت خوب برای دانلود فیلم و سریال پیدا کرده‌اید.

  1. آرشیو کامل و جامع داشته باشد و بتوانیم هر فیلمی که بخواهیم، در آن پیدا کنیم.
  2. ژانرها و دسته بندی‌های متنوع داشته باشد. طبیعتا سلایق افراد با هم تفاوت دارد. پس سایتی حرفه‌ای است که بتواند با فیلم و سریال‌هایش، تمام سلایق را پوشش بدهد.
  3. به‌روز باشد. یک سایت دانلود فیلم و سریال بدون سانسور عالی، سایتی است که به محض انتشار فیلم‌های جدید، بتوانیم آن‌ها را دانلود کنیم.
  4. سرعت دانلود بالا داشته باشد. سایتی که دانلود یک فیلم عادی از آن چندین سایت طول می‌کشد، باید در بلک لیست قرار بگیرد.
  5. زیرنویس و دوبله فارسی ارائه بدهد. یکی از کارهای حوصله سربر بعد از دانلود فیلم، پیدا کردن زیرنویس / دوبله فارسی خوب برای آن فیلم است. سایت‌های خوب، باید در کنار خود فیلم، زیرنویس فارسی چسبیده و یا دوبله‌های باکیفیت را هم برای آن ارائه بدهند.

حالا با ارائه این توضیحات، می‌رسیم به قسمت جذاب ماجرا. یعنی معرفی بهترین سایت‌هایی که می‌توانیم از آنها فیلم و سریال بدون سانسور دانلود کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا